Veo Worldwide Services

We are

Buyers, Commercials, Accountants, Recruiters, Trainers, Awesome

Kim jesteśmy

Veo Worldwide to europejska firma zajmująca się handlem międzynarodowym w branży clearance z ponad 15 letnim doświadczeniem. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pomogą właścicielom firm zwiększyć efektywność poprzez wykorzystanie niesprzedanych zapasów (stare kolekcje, produkty o krótkim terminie ważności, anulowane zamówienia).

Przygoda Veo rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to firma stała się niezawodnym partnerem NOZ, europejskiego lidera w branży clearance. VEO wciąż się rozwija i obecnie posiada 7 oddziałów a ponad 800 naszych pracowników koncentruje się na znalezieniu najlepszych rozwiązań dla niesprzedanych towarów z tysięcy firm na całym świecie. Tym samym jesteśmy firmą która szybko i łatwo przyjmuje wizję bycia częścią bardziej odpowiedzialnej gospodarki.

Mogliśmy pozostać małym zespołem, zdecydowaliśmy się jednak na systematyczny wzrost. Obecnie VEO to grupa spółek, w których pracuje ponad 800 osób. VEO zawdzięcza swój sukces przede wszystkim wysiłkowi i zaangażowaniu swoich pracowników. To dzięki nim utrzymywane są najwyższe standardy oraz nieustannie kontynuowany jest wzrost firmy. Uważamy, że Ty również możesz wnieść wkład w dalszy rozwój VEO i razem z nami osiągnąć sukces.

HISTORIA

Rok 2006

Veo rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Wiele osób, które wtedy związało się z VEO, nadal rozwija się w strukturach firmy. Nazwa VEO powstała lokalnie, od imion jej pierwszych dwóch pracowników..

0
PRACOWNIKÓW
0
BIUR W 6 PAŃSTWACH
0
PROJEKTÓW
0
OBRÓT W WYSOKOŚCI MILIONÓW EURO

NASZE WARTOŚCI

5 najważniejszych wartości

ZAANGAŻOWANIE

We wszystkie nasze działania wkładamy wiele wysiłku i bierzemy za nie odpowiedzialność.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Jesteśmy gotowi rozmawiać na każdy temat - zarówno o decyzjach, które już ostały podjęte jak i o planach na przyszłość.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Każdy może zrobić coś w lepszy sposób – dotyczy to nie tylko pracowników, ale również firmy jako całości.

UMIEJĘTNOŚCI

Jak inaczej osiągnęlibyśmy tak wiele?

SOLIDARNOŚĆ

Dzielimy się wiedzą, po to, aby każdy mógł z niej korzystać

MISJA

Misją firmy jest nieustannie spełniać, a nawet przekraczać wymagania naszych klientów, stając się najbardziej uznanym dostawcą usług i rozwiązań B2B w Europie Wschodniej.

WIZJA

Happy clients. Nieustannie koncentrujemy się na oferowaniu naszym klientom innowacyjnych rozwiązań i dostarczaniu usług najwyższej jakości. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to klient wewnętrzny, klient naszych sklepów, czy międzynarodowa firma, będąca liderem w swojej branży.

Happy people at work. Uważamy, że tylko szczęśliwi pracownicy mogą osiągać nieprzeciętne wyniki, dlatego wspieramy ich na każdym kroku: w trakcie szkoleń, w pracy i poza nią.

Happy business. Naszą firmę budujemy powoli i cierpliwie, wierzymy, że dzięki temu, co robimy dzisiaj, w przyszłości nadal będziemy osiągać wyjątkowo dobre rezultaty i w pozytywny sposób wpływać na środowisko biznesowe Europy Wschodniej.

NASZE PROJEKTY

HANDEL

Do Działu Handlu należą: Zakupy, Sprzedaż. Ich misją jest wyszukiwanie nowych dostawców oraz zakup i sprzedaż maksymalnej ilości produktów.

FUNKCJE WSPIERAJĄCE

Celem Funkcji Wspieracjących jest pomoc innym działom
w dostarczaniu usług w jeszcze bardziej efektywny sposób.

LOGISTYKA

Do obszaru Logistyki należą Działy: Transportu, Produktu i Przepływu.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Po otworzeniu naszego pierwszego sklepu
w Arad – WOW - planujemy rozbudowę sieci ponad 100 kolejnych placówek na terenie całej Rumunii. Nasi klienci mają możliwość zakupu wszystkich produktów w bardzo atrakcyjnej cenie.

HANDEL

Każdego dnia ponad 10 zespołów Specjalistów zajmuje się handlem międzynarodowym - zarządza operacjami wartymi miliony w zakresie zakupu i sprzedaży towarów, kontaktuje setki tysięcy firm na całym świecie, prowadzi negocjacje z klientami ze średnich i dużych firm
w ponad 15 językach świata.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

FUNKCJE WSPIERAJĄCE

Funkcje Wspierające obejmują: Finanse i Administrację (raporty i analizy finansowe, księgowość, audyt i skarbowość), HR (zarządzanie personelem, płace, rekrutacja i szkolenia), Jakość i IT.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

LOGISTYKA

Ten dział jest odpowiedzialny za procesowanie i dystrybucję produktów do sieci sklepów.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

SPRZEDAŻ DETALICZNA

W naszych sklepach można znaleźć: produkty spożywcze, odzież, akcesoria, kosmetyki, artykuły sportowe, książki i płyty, artykuły ogrodnicze, a także artykuły użytkowe i dekoracyjne do domu.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

One step closer to your awesome job