Veo Worldwide Services

We are

Buyers, Commercials, Accountants, Recruiters, Trainers, Awesome

Kim jesteśmy

VEO Worldwide Services jest firmą, która już od 12 lat funkcjonuje na rynku wschodnioeuropejskim. Zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju usług business-to-business, które obejmują nie tyko finanse, IT czy handel międzynarodowy; każda usługa biznesowa, o której można pomyśleć jest realizowana w VEO, bądź też istnieją plany, żeby była realizowana w ciągu kilku kolejnych lat.

Nasza szeroka wiedza i doświadczenie zebrane w ciągu 12 lat istnienia firmy pozwalają nam w najlepszy sposób wykorzystywać i rozwijać nasze umiejętności.

Mogliśmy pozostać małym zespołem, zdecydowaliśmy się jednak na systematyczny wzrost. Obecnie VEO to grupa spółek, w których pracuje ponad 800 osób. VEO zawdzięcza swój sukces przede wszystkim wysiłkowi i zaangażowaniu swoich pracowników. To dzięki nim utrzymywane są najwyższe standardy oraz nieustannie kontynuowany jest wzrost firmy. Uważamy, że Ty również możesz wnieść wkład w dalszy rozwój VEO i razem z nami osiągnąć sukces.

HISTORIA

Rok 2006

Veo rozpoczęło swoją działalność 12 lat temu. Wiele osób, które wtedy związało się z VEO, nadal rozwija się w strukturach firmy. Nazwa VEO powstała lokalnie, od imion jej pierwszych dwóch pracowników..

0
PRACOWNIKÓW
0
BIUR W 6 PAŃSTWACH
0
PROJEKTÓW
0
OBRÓT W WYSOKOŚCI MILIONÓW EURO

NASZE WARTOŚCI

5 najważniejszych wartości

ZAANGAŻOWANIE

We wszystkie nasze działania wkładamy wiele wysiłku i bierzemy za nie odpowiedzialność.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Jesteśmy gotowi rozmawiać na każdy temat - zarówno o decyzjach, które już ostały podjęte jak i o planach na przyszłość.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Każdy może zrobić coś w lepszy sposób – dotyczy to nie tylko pracowników, ale również firmy jako całości.

UMIEJĘTNOŚCI

Jak inaczej osiągnęlibyśmy tak wiele?

SOLIDARNOŚĆ

Dzielimy się wiedzą, po to, aby każdy mógł z niej korzystać

MISJA

Misją firmy jest nieustannie spełniać, a nawet przekraczać wymagania naszych klientów, stając się najbardziej uznanym dostawcą usług i rozwiązań B2B w Europie Wschodniej.

WIZJA

Happy clients. Nieustannie koncentrujemy się na oferowaniu naszym klientom innowacyjnych rozwiązań i dostarczaniu usług najwyższej jakości. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to klient wewnętrzny, klient naszych sklepów, czy międzynarodowa firma, będąca liderem w swojej branży.

Happy people at work. Uważamy, że tylko szczęśliwi pracownicy mogą osiągać nieprzeciętne wyniki, dlatego wspieramy ich na każdym kroku: w trakcie szkoleń, w pracy i poza nią.

Happy business. Naszą firmę budujemy powoli i cierpliwie, wierzymy, że dzięki temu, co robimy dzisiaj, w przyszłości nadal będziemy osiągać wyjątkowo dobre rezultaty i w pozytywny sposób wpływać na środowisko biznesowe Europy Wschodniej.

NASZE PROJEKTY

HANDEL

Do Działu Handlu należą: Zakupy, Sprzedaż. Ich misją jest wyszukiwanie nowych dostawców oraz zakup i sprzedaż maksymalnej ilości produktów.

FUNKCJE WSPIERAJĄCE

Celem Funkcji Wspieracjących jest pomoc innym działom
w dostarczaniu usług w jeszcze bardziej efektywny sposób.

LOGISTYKA

Do obszaru Logistyki należą Działy: Transportu, Produktu i Przepływu.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Po otworzeniu naszego pierwszego sklepu
w Arad – WOW - planujemy rozbudowę sieci ponad 100 kolejnych placówek na terenie całej Rumunii. Nasi klienci mają możliwość zakupu wszystkich produktów w bardzo atrakcyjnej cenie.

HANDEL

Każdego dnia ponad 10 zespołów Specjalistów zajmuje się handlem międzynarodowym - zarządza operacjami wartymi miliony w zakresie zakupu i sprzedaży towarów, kontaktuje setki tysięcy firm na całym świecie, prowadzi negocjacje z klientami ze średnich i dużych firm
w ponad 15 językach świata.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

FUNKCJE WSPIERAJĄCE

Funkcje Wspierające obejmują: Finanse i Administrację (raporty i analizy finansowe, księgowość, audyt i skarbowość), HR (zarządzanie personelem, płace, rekrutacja i szkolenia), Jakość i IT.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

LOGISTYKA

Ten dział jest odpowiedzialny za procesowanie i dystrybucję produktów do sieci sklepów.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

SPRZEDAŻ DETALICZNA

W naszych sklepach można znaleźć: produkty spożywcze, odzież, akcesoria, kosmetyki, artykuły sportowe, książki i płyty, artykuły ogrodnicze, a także artykuły użytkowe i dekoracyjne do domu.

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

One step closer to your awesome job